2. Çanakkale Tango Buluşması
Tarih: 14 Aralık 2019, Cumartesi - -
Adres: HELLESPONT OTEL
Şehir: ÇANAKKALE
Kategori: Festival
Fiyat: 0.0
Ekleyen: Ozan Ertuğrul

Sevgili TangoSeverler,

Geçtiğimiz sezon büyük bir coşkuyla Çanakkale'mize kazandırdığımız, Festival tadında geçen, tadı damağımızda kalan 1. Çanakkale Tango Buluşması'nın ardından, gelen güzel geri dönüşler neticesinde camiamıza bir tane daha geleneksel Tango Buluşması kazandırmanın sevinciyle "2. Çanakkale Tango Buluşması" etkinliğimizi sizlerle paylaşıyoruz; 2. Çanakkale Tango Buluşması" huzurlarınızda...

Amacımız her sene çıtamızı biraz daha yükseltmek olduğundan Çanakkale'mizden ve şehir dışından gelecek olan siz değerli Tangodaşlarımıza daha konforlu bir dans ortamı sunabilmek adına bu sene daha sıkı çalıştık. Yine Çanakkale Boğazı'nın eşsiz Manzarası ile, sıcacık bir atmosferde Tangoyla sarılırken, geniş tango Pisti, yaşam alanı ve "CABECEO" yu baz alarak oluşturduğumuz ortamla Güzel Çanakkale'mizin Güzide mekanı "HELLESPONT OTEL"in manzaralı salonunda sizleri dansımızı paylaşmaya bekliyoruz.

Buluşmamızın bu seneki misafir eğitmenleri;
- "Tangoloji İstanbul" un kurucu eğitmenleri, ulusal ve uluslararası bir çok festivalde boy gösteren, hepimizin değerlileri Sevgili Alper ERGÖKMEN & Selen SÜREK, hem workshopları hem de güzel danslarıyla bizlerle olacaklar.

- Kardeş şehrimizin kardeş okulu, gönül bağımızın daimi olduğu Bandırma Hasat Sahne Sanatları Kurucu Eğitmenleri Sevgili Burak GÜNER & Özlem ÖZŞAYLAN danslarıyla bizlerle olacaklar.

Gecenin müzikleriyle bizi yerimizde oturtmayacak olan isim, TANGOİZM Denzili'nin Kurucu Eğitmeni Sevgili DJ Mehmet Lütfi ELMAS bizlerle olacak.

Milongamız öncesinde gündüz Sevgili Alper ERGÖKMEN & Selen SÜREK'in workshopları siz sevgili katılımcılarımızı bekliyor.

( 1 Ders Kadın Tekniği + 1 Ders partnerli şeklinde olacaktır. Ders konusu detayları ve başlangıç saati çok yakında paylaşılacaktır.)

Ücretlendirme;
1 Ders - 40 TL
2 Ders - 70 TL

Milonga Giriş

Öğrenci - 35 TL
Sivil - 60 TL
( Milonga Giriş Biletlerine 1 Alkollü içecek -Şarap veya Bira- dahildir)

İLETİŞİM, BİLGİ & REZERVASYON İÇİN,,,

0 536 979 48 91 / 0 555 323 50 23 telefonlarından bizlere ulaşabilirsiniz.

"2. Geleneksel Çanakkale Tango Buluşması" için şehir dışından gelecek misafirlerimize konaklama için anlaşmalı otellerimizi de paylaşmak istiyoruz.

1-) AŞKIN ART OTEL

Tek Kişilik Oda + Kahvaltı - 70 TL

Çift Kişilik Oda + Kahvaltı - 120 TL

İletişim: 0 286 217 49 56

2-) HELLESPONT OTEL ( Etkinlik Oteli )

Tek Kişilik Oda + Kahvaltı - 70 TL

Çift Kişilik Oda + Kahvaltı - 120 TL

İletşim : 0 286 220 00 66

NOT: Aradığınızda "TANGO BULUŞMASI" için geliyoruz demeniz yeterli olacaktır.

Sınırlı sayıda anlaştığımız odalarımız için acele edin...

"2. GELENEKSEL ÇANAKKALE TANGO BULUŞMASI"nda BULUŞMAK ÜZERE...